24.01.2013

Ubedljivi u prvoj proveri

Crvenka - Spartak Vojput 22:36 (10:19)

Crvenka, Hala "Slobodan Mišković", gledalaca: oko 200, Sudije: Pešić Marko i Radojević Radoman.
Sedmerci: 1/1 (Crvenka), 4/3 (Spartak Vojput).

Crvenka: Račić, Žegarac 4, Radonjić 1, Tunguz, Sunajko 1, Račić V., Perović, Nikolić 1, Mirić, Đurović 2, Karanović, Zejak 8, Holpert 2, Gugleta 3, Ivić, Mjerimačka, Karavezić.

Spartak Vojput: Kukić, Vukoslavović, Kosović 3, Pavlović 1, Kaltak 7, Todorović, Patočkai 1, Đukanović, Papić 6, Jovanović, Božović 2, Distol 4, Kovačević 3, Stanković 3, Jelić 3, Janjić 3.

Rukometaši Sopartak Vojputa odigrali su u Crvenki prvu prijateljsku utakmicu posle napornih dvonedeljnih priprema. Po prikazanoj igri trener Zeljković je a dobrom putu da ekipa spremno dočeka nastavak prvenstva i utakmice u Evropskom takmičenju.

Odlično su započeli utakmicu Subotičani poveli su sa 9:0. Do kraja poluvremena Crvenka nije uspevala da ugrozi veliku rezultatsku razliku koju su nametnuli rukometaši Spartak Vojputa. Na poluvreme se otišlo sa rezultatom 10:19. U drugom poluvremenu ista slika na terenu. Subotičani jaki u odbrani, disciplinovani u igri i na kraju rezultatski veoma uverljivi 22:36.

Sledeću prijateljsku utakmicu igraju u subotu 26.01 u Kaću protiv još jednog superligaša ekope Jugovića.