09.11.2018

Plasman u četvrtfinale Kupa Vojvodine

Radnički - Spartak 16:38 (6:21)

Mesto: Jaše Tomić, 1/8 finala Kupa Vojvodine. Sudije: Vojvodić Dušan i Grubački Darko.

Radnički: Gađan, Janjić, Molnar, Novčić, Kalapiš, Radošević 2, Slavković 7, Glomazić 2, Popović 1, Avdalović, Zubac, Adamović, Čipak 3, Pasajlić 1.

Spartak:Pjevalica 1, Rosić, Pejić Željko 4, Pejić Jovan 1, Šukić 4, Janković, Spremo, Kojadinović 8, Arđelan, Karan 7, Petrović 7, Ristić 2, Leovac 1, Stefanović 3.

Rukometaši Spartaka ostvarili su ubedljivu pobedu protiv Radničkog i obezbedili plasman u četvrtfinale Kupa Vojvodine.

Subotičani su opravdali epitet favorita i već nakon osam minuta stigli do vodstva od 5:1. Ubrzo su duplirali vodstvo te nakon gola Dejana karana imali osam golova viška, 2:10. Pogađali su u nizu Petrović, Karan i Kojadinović za velikih 13:2 u 16. minutu. Poluvreme je okonačno sa 21:6 u korist Spartaka.

Nije se menjao odnos snaga ni u drugom poluvremenu. Trener Slaviša Laković imao je priliku
da isproba neke nove akcije i šansu pruži svim igračima a desetorica su se upisla i u listu strelaca. Najefikasniji u redovima superligaša bili su Kojadinović sa 8 golova, te Ilija Petrović i Karan Dejan sa po sedam golova.