02.02.2015

Bolji od Partizana za treće mesto na turniru

Partizan - Spartak Vojput 27:28 (13:14)

Rukometaši Spartak VojPuta osvojili su treće mesto na Memorijalu „Dragan Ranković“ koji je održan u Beogradu. Putari su u novom dramatičnom meču zabeležili minimalnu pobedu od 28:27 (14:13) u duelu protiv domaćina takmičenja i tako zauzeli treće mesto.

Subotičani su prošle godine osvojili ovaj turnir, dok su ove godine u polufinalu poraženi od Vojvodine, ali tek nakon izvođenja sedmeraca. Nakon čega je usledila pobeda nad domaćinima za konačno treće mesto.

Turnir je osvojila ekipa Vojvodine koja je u finalu savladala Crvenu Zvezdu sa 31:25 (17:12).

Dobra forma u ovoj fazi priprema raduje ljubitelje rukometa u Subotici, te najavljuje danambicije koje se tiču plasmana u plej-of Super lige nisu bez osnova.